[17] Gra pozorów- Sophie McKenzie

  Książka: Gra pozorów
Autor: Sophie McKenzie
Wydawnictwo: Akapit press
Data wydania: 11 września 2015
Stan: Posiadam
Liczba stron: 260
Grubość grzbietu: 2cm
Ocena:  8/10 ♥

Kolejna część po Zawrót głowy oraz Płomienna namiętność autorstwa Sophie McKenzie, czyli jednej z moich ulubionych pisarek. Na wstępie wspomnę , że książkę otrzymałam w ramach współpracy z wydawnictwem Akapit press. Bardzo za nią dziękuję!
 
Flynn i River czyli bohaterowie poprzednich tomów wciąż są razem, jednak coś stale zakłóca spokój w ich miłości. River staje się tajemnicza, a Flynn znowu staje się agresywny. Główna bohaterka proponuje chłopakowi, aby ten zamieszkał z nią w komunie u jej ojca, aby nie mieszkał daleko niej. Warunkiem zamieszkania jest udział w terapii, gdzie Flynn będzie mógł nauczyć się panować nad emocjami. River skrywa sekret, który może zniszczyć wszystko. Ponadto do komuny przyjeżdża chłopak po uszy zakochany w bohaterce.

Czy River odważy się powiedzieć tajemnicę? Czy Flynn jej wybaczy?

Gra pozorów to naprawdę świetna książka opowiadająca o miłości, relacjach z rodziną i dorastaniu.Słusznie na okładce umieszczono napis ,,romantyczna i wzruszająca", bo taka właśnie jest Gra pozorów. Bardzo podoba mi się ten wątek miłosny, dlatego z pewnością sięgnę po kolejny (i chyba już ostatni) tom do tej serii, a mianowicie ,,Miłość na krawędzi".

Zachęcam wszystkich do przeczytania!0 komentarze:

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Translate