[15] Płomienna namiętność- Sophie McKenzie

Książka: Płomienna namiętność
Autor: Sophie McKenzie
Wydawnictwo: Akapit Press
Data wydania: 01.2014r.
Stan: Posiadam
Liczba stron: 260
Grubość grzbietu: 2cm
Ocena: 9/10 ❤️

River- zakochana po uszy w swoim chłopaku. Myśli, że przestanie być agresywny wobec otoczenia i wreszcie pod wpływem dorastania zacznie panować nad swoim gniewem. To nie koniec. River podejrzewa, że Flynn ją okłamuje. Nagle staje się oskarżony o kradzież, a na ważnej uroczystości rodzinnej dochodzi do awantury. Dwójka nastolatków ma zakaz widywania się ze sobą. Zostają im odbierane telefony, czy usuwane konta na portalach społecznościowych. Flynn opuszcza Londyn i wraz z rodziną wyjeżdża do Irlandii, aby tam mógł poczuć się bezpieczniej z dala od swojego ojca.

Czy miłość dwojga nastolatków przetrwa? Czy Flynn będzie w stanie podjąć się terapii?

Książka bardzo przypadła mi do gustu, dlatego zabieram się do czytania kolejnej części pt.,,Gra pozorów". Nie przepadam za romansami, jednak ta książka nie jest typową książką o miłości. To po prostu powieść o nastolatkach i ich problemach, takich jak ma (lub miał) każdy z nas. Myślę, że jest godną uwagi, zasługująca na większą popularność książką Sophie McKenzie. Dziękuję wydawnictwu Akapit Press za otrzymany egzemplarz recenzencki! Myślę, że kolejna część będzie równie cudowna, jak poprzednie.

Z całego serca polecam!


2 komentarze:

 1. Bardzo zachęcająca recenzja <3 Uwielbiam takie historię, więc na tą chyba też się skuszę ^^ Jak można dodać Twojego bloga do obserwowanych? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz wejść na moje konto, a tam pojawi się przycisk ,,obserwuj" :3
   Miło mi :3

   Usuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Translate