[11] Niewypowiedziane słowa- Agata Kołakowska

Czy aby na pewno przeciwieństwa się przyciągają?

Książka: Niewypowiedziane słowa
Autor: Agata Kołakowska
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 4.02.2016r.
Liczba stron: 408
Ocena: 6/10

Na początku dziękuję Wydawnictwu Prószyński i S-ka za przedpremierowy egzemplarz książki, bowiem wychodzi ona na rynek dopiero za 3 dni.
Andrzej i Łucja oraz Hanna i Mariusz. Oto bohaterowie naszej powieści przeznaczonej według mnie dla kobiet. Andrzej jest totalnym przeciwieństwem Łucji. Aptekarz, który uwielbia dobre kino science- fiction, ona natomiast preferuje opery i muzykę. Obydwoje zupełnie się nie rozumieją. Nie wiadomo dlaczego w ogóle się pokochali. W związku Hanny i Mariusza jest na odwrót.Panuje jednak bardzo podobna atmosfera. Pomimo tego, za kilka miesięcy planują ślub. Tutaj Mariusz odgrywa ważną rolę w orkiestrze, a Hanna pracuje jako okulistka. Przez całe życie była traktowana jako nowa wersja jej zmarłej siostry. Odziedziczyła po niej nawet imię!  Historia Andrzeja jest bardzo podobna. Zawsze znajdował się w cieniu swojego brata, dlatego kiedy całkiem przypadkiem spotyka w aptece Hannę, rozumie jej problemy. Wreszcie ma kogoś komu może porządnie się wygadać. Moglibyśmy pomyśleć, że bohaterowie będą pragnęli spotykać się potajemnie, tak aby ich partnerzy się o tym nie dowiedzieli. Niespodziewanie splatają się losy Łucji i Mariusza, którzy również znajdują w sobie oparcie.

Czy prawda wyjdzie na jaw? Czy spotkania odmienią życie bohaterów?

Krótka powieść obyczajowa przeznaczona na wieczory. Bardzo łatwo i szybko wczuwamy się w akcję śledząc losy głównych bohaterów.
 Książkę polecam osobom, które lubią wątki miłosne w utworach!0 komentarze:

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Translate