[24] Wyklęta- Joss Stirling

  Książka: Wyklęta
Autor: Joss Stirling
Wydawnictwo: Akapit press
Data wydania: kwiecień 2015r.
Stan: Posiadam/ Współpraca
Liczba stron: 400
Grubość grzbietu: 3cm
Ocena:  10/10 ♥

Są książki, które na długo zapadają w pamięć, chce się aż wrócić drui raz do tego świata. Wyklęta z pewnością należy do tych powieści.

Przed przeczytaniem tej lektury słyszałam wiele pozytywnych opinii czytelników ,,Kim jesteś, Sky?" Ja niestety nie miałam jeszcze możliwości zabrania się za tę serię. Myślę, że szybko to się zmieni :)

Zacznijmy od krótkiego opisu. Główna bohaterka czyli Raven nie jest lubianą osobą w szkole. Stanowi pośmiewisko. Ma tylko jedną przyjaciółkę, która akurat nie pojawiła się w pierwszych dniach szkoły.
Wrona, bo tak wszyscy mówią na naszą bohaterkę, zapoznaje się z dwojgiem nowych uczniów. Kiedy do szkolnego życia wraca jej przyjaciółka wszystko się zmienia. Nie jest taka jak kiedyś. Oskarża ją o kradzież i wydaje się być zupełnie innym człowiekiem. Strapiona Raven znajduje pomoc u swoich nowych kolegów- Kierana i Joego, których nie sposób nie polubić. Od pierwszych stron przypadli mi do gustu. Otóż wspomniani wcześniej chłopcy przyjeżdżają na misje. Ich zadaniem jest zobaczyć co dzieje się we Dworze nieopodal szkoły.

Czy przyjaciele odkryją tajemnicę Dworu? Czy pomimo wielu sekretów Raven zaufa Kieranowi?

Zapewne pierwsze co zapewne rzuca się każdemu z Was w oczy to przepiękna okładka, jednak gwarantuje Wam, że jej wnętrze jest jeszcze piękniejsze!
Polecam ją wszystkim osobom lubiącym ciekawe i tajemnicze historie o nastolatkach.
Chciałabym podziękować wydawnictwu Akapit Press za recenzencki egzemplarz, który wywołał u mnie duże wrażenia.

Serdecznie polecam!

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Translate