[23] Poziom śmierci- Lee Child

  Książka: Poziom śmierci
Autor: Lee Child
Wydawnictwo: Albatros
Data wydania: 15 lutego 2013
Stan: Posiadam
Liczba stron:460
Grubość grzbietu: 3 cm
Ocena:  10/10 ♥


,,Długie doświadczenie nauczyło mnie, iż najlepszą reakcją jest całkowite milczenie."

Książkę ,,dorwałam" około miesiąc temu w kiosku za 7 zł. Serię o Jacku  Reacherze polecało mi wiele osób, zatem dlaczego nie skorzystać z tak wyjątkowej okazji?

Jack Reacher, czyli główny bohater powieści  pracujący niegdyś w żandarmerii armii Stanów Zjednoczonych udaje się w podróż. Kiedy wysiada z autobusu natychmiast zostaje posądzony o morderstwo. Z minuty na minutę jego życie obraca się o 180*. Niewinny trafia do więzienia, gdzie poznaje przyjaciela- Hubble'a. Owy mężczyzna przyznaje się do winy, jednak nasz bohater domyśla się, że ten człowiek nie był w stanie dopuścić się tak okrutnego czynu.Wkrótce nawiązuje się między nimi więź. Hubble zwierza się Reacherowi, że jest szantażowany. Boi się co może stać się jego rodzinie. W kolejnych dniach dochodzi do następnych zabójstw. Kiedy Jack dowiaduje się kim jest ofiarą morderstwa, o które został posądzony, zaczyna powoli dochodzić do rozwiązania zagadki.

Kim okaże się być oprawca? Czy Jack pozbędzie się kłopotów?

Komu polecę tę niezwykłą powieść? W szczególności rekomenduje ją osobom, które kochają sensację. W książce dzieje się naprawdę dużo, jest wiele niespodziewanych zwrotów akcji i momentów trzymających w napięciu. Oprócz tego występuje wątek miłosny. Czego więcej chcieć?
Nie będziecie mogli się oderwać, kiedy zaczniecie czytać!

Jak najbardziej polecam!

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Translate